Şirketimizin Bugüne Kadar Bitirdiği İşler:


ENDÜSTRİYEL TESİSLER

01 - Toprak Madencilik A.Ş. MİLAS Seramik Ham madde hazırlama tesisleri: Mekanik ekipman imalat ve montajı, ithal ekipman montajı ve ara borulamalarının yapılması
02 - Toprak Madencilik A.Ş. ESKİŞEHİR Seramik Ham madde hazırlama tesisleri: Mekanik ekipman imalat ve montajı, ithal ekipman montajı ve ara borulamalarının yapılması
03 - Toprak Madencilik A.Ş. ESKİŞEHİR Iskarta Kırma tesisleri: Mekanik ekipman imalat ve montajı, ithal ekipman montajı ve ara borulamalarının yapılması
04 - EGE Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. İzmir Hammadde hazırlama ve stoklama tesisleri: Yerli ve ithal mekanik ekipman montajının yapılması
05 -İPEK KAĞIT Karamürsel tesisleri: Toz toplama sisteminin yerli ekipman imalatı ve montajının yapılması (LTG Air Engineering taşaronu olarak)
06 - İSKİ Alibeyköy pompa istasyonu: Eski pompa gruplarının demontajı, temellerinin kırılması, yeni temel inşaatı ve yeni pompaların montajının yapılması (Simko-KSB JV taşaronu olarak)
07 - LAMBERTİ KİMYA Sanayi A.Ş. tekstil boya fabrikası komple ekipman imalat ve montajının yapılması
08 - C M I Utility Boilers Belçika, Adapazarı ve Aliağa kuvvet santralları boru ve motor supportlarının imalatının yapılması
09 - TÜPRAŞ İZMİT rafinerisi, izomerizasyon ünitesi off-site borularının imalat ve montajının yapılması (Entes Endüstriyel Tesisler AŞ taşaronu olarak)
10 - TÜPRAŞ İZMİT rafinerisi, izomerizasyon ünitesi proses kuleleri iç donatılarının montajının yapılması (Entes-TR JV taşaronu olarak)
11 - İSKENDERUN Kuvvet Santralı; Demineralizasyon, Desalinasyon ve Klorinasyon tesisleri mekanik ekipman montajı ve ara borulamasının yapılması. Su alma ağzı mekanik ekipman montajlarının yapılması. Türbin binası paslanmaz çelik boru spool imalatı ve montajlarının yapılması. FGD Ünitesi komple GRP boru spool imalatlarının yapılması ve montajı. (Gama-Tekfen JV taşaronu olarak)
12 - KAYSERİ SU ARITMA Tesisleri : Mekanik ekipman montajlarının yapılması ve borulama işlerinin yapılması (Vatech-Tekser JV taşaronu olarak)
13 - ETİBANK Bandırma sülfürik asit tesisi kapasite arttırımı projesi : Boru spool imalat ve montajlarının yapılması (Atilla Doğan AŞ taşaronu olarak)
14 - PETKİM ALİAĞA Polietilen fabrikası kapasite arttırımı projesi : Area 3 ve 4 boru spool imalatlarının yapılması ve montajı (Gama-Mitsui JV taşaronu olarak)
15 - Baku – CEYHAN Petrol boru hattı: Ceyhan Terminali giriş ana hat bağlantılarının yapılması (2 x 42” SCH XS boru). (Tekfen AŞ taşaronu olarak)
16 - ARÇELİK A.Ş. RUSYA KİRJAS BUZDOLABI, ÇAMAŞIR MAKİNESİ VE TELEVİZYON FABRİKASI İNŞAATI Genel müteahhit KAYI inşaat A.Ş.’ ye tesisin elektrik ve mekanik tesisatları için uygulama müşavirliği yapılması
17 - JOTUN Boya Sanayii A.Ş. : Çerkezköy fabrikası tevsii işi komple ekipman montajı ve ara borulamasının yapılması

DENİZCİLİK İŞLERİ

1 – ÇELİK TEKNE SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

NB 60 numaralı M / V SARACENA isimli geminin cargo bölümü ballast borularının prefabrik atölye imalatlarının yapılması

2 – MARİNEL DENİZCİLİK A.Ş.

M/V ex PİLOT I Römorkörünün yata tadil edilmesi ile ilgili tüm söküm işlerinin ve gerekli çelik saç konstrüksiyon işlerinin yapılması.

3 – ÇELİK TEKNE SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

NB 61, NB62 ve NB63 numaralı gemilerin ballast borularının,iskandil borularının, ballast hava firar borularının ve deicing devresi borularının prefabrik atölye imalatlarının yapılması.

4 – ÇELİK TEKNE SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

NB 58 M/T Troma isimli geminin makine dairesi Sprinkler sistemi ve CO2 sistemi borularının prefabrik atölye imalatlarının yapılması.

5 – ÇELİK TEKNE SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

NB 58 M/T Troma isimli geminin inert gaz sistemi borularının imalatı ve montajının yapılması.

6 – NUR İSTANBUL TERSANESİ

3 adet Platform supply Vessel VS 485 PV tipi özel geminin tüm borulama işlerinin yapılması.

7 – ALMAR A:Ş

M/T Ozkan-A 7800 tonluk tankerin Tüm borulama işlerinin imal ve montajı. Makine dairesinin pompalarının, ve kısmi çelik konstrüksiyon işlerinin imal ve montajının yapılması.


GENEL MÜTEAHHİT İŞLERİ

1 – İsveç, İstanbul Başkonsolosluğu Binası dış cephe ve çatı restorasyonunun yapılması

GENEL MÜŞAVİRLİKLİK İŞLERİ

1 – ASTALDI Spa Şirketinin taahhüdünde bulunan Gümüşova – Gerede otoyolu faz 2 kapsamındaki 2 x 3.100 metre uzunluğundaki Bolu tünellerinin tüm elektrik ve mekanik tesisatları için uygulama müşavirliği yapılması.